In deze categorie deelnemers wordt gespeeld om twee gewonnen sets tot vier punten en eventueel een beslissende super tiebreak als derde set.
Om 10.30 uur gingen de mix-koppels van start. Helaas waren er maar twee teams, zodat er maar één wedstrijd gespeeld kon worden. Het weer was ons gunstig gestemd, de opkomst van medeleden en vrienden/familieleden was groot!
De teams Frans-Willy en Charles-Marja begonnen aan hun wedstrijd. Ze hebben het elkaar niet gemakkelijk gemaakt, het publiek kon af en toe juichen om een mooi geplaatste bal, of ach en wee roepen om een gemiste kans. Uiteindelijk bleek het koppel Charles-Marja sterker en hebben zij de wedstrijd gewonnen.
Na een welverdiende rust en een door de vereniging aangeboden kopje koffie met appeltaart (heerlijk) was het tijd voor de damesdubbels. Daar werd gespeeld in twee poules van drie teams. In beide poules werden in totaal drie wedstrijden gespeeld, waarbij het in beide poules zelfs een keer tot een super tie-break kwam. Aan elkaar gewaagd dus.
In poule A won het team Willy/Marja en in poule B het team Mieke/Annelies.
Daarna werd er nog uitgebreid nagepraat op het terras onder het genot van een drankje en werden de prijzen uitgereikt aan de respectievelijke winnaars.
Een groot compliment is op zijn plaats voor de twee heren die, ondanks het feit dat zij maar één wedstrijd gespeeld hadden, de hele dag zijn blijven kijken om de damesteams aan te moedigen.